Sompo Japan Sigorta

Kasko, trafik, sağlık sigortaları ve daha birçok farklı sigorta branşları için hemen teklif alın!

tr go

Yarım Asırdır Türkiyen’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Dijipol.com sadece bir online satış sitesi değil, deneyimli bir Sigorta ve Reasürans Brokerliğidir

7/24 Uzmanından Destek0 850 433 0850

Sompo Japan Sigorta

Fiba Holding ile Japon sigorta piyasasının köklü ve lider firmalarından Sompo Japan ve Fiba Sigorta arasında 2010 yılında hisselerinin devrine ilişkin protokol imzalandı. Yasal işlemlerin tamamlanmasının ardından ise yine 2010 tarihinde Fiba Sigorta hisseleri Sompo Japan Sigorta’ya devredildi.

Fiba Sigorta'nın ünvanı 2011 yılında Sompo Japan Sigorta A.Ş. olarak değişmiştir. Sompo şirketleri arasında oto sigortalarında grubun mükemmeliyet merkezi seçilerek dünya genelinde de başarı yakalayan şirketin unvanı, 2019 yılında ise “Sompo Sigorta Anonim Şirketi” olarak değişti.

Kasko, trafik sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, DASK ve yabancı sağlık sigortası teminat ve fiyatlarını karşılaştırmak için dijipol.com üzerinden teklif alabilirsiniz.

 

Sompo Japan Kasko Sigortası

Sompo Japan kasko sigortası ile kasko sigortası ana teminatlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Sompo yol yardım, Sompo mini onarım ya da Sompo pert araç uygulaması gibi teminat detaylarını internetten teklif alarak öğrenebilirsiniz. Kasko sigortasının teminat kapsamları sigorta şirketlerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle en güncel fiyat ve teminatlar için hemen online sigorta tekliflerini alabilirsiniz.

 

Sompo Japan Trafik Sigortası

Sompo zorunlu trafik sigortasıyla kaza sırasında karşı tarafa ve 3. şahıslara verilen maddi ve bedeni zararlar karşılanmaktadır. Zorunlu trafik sigortanızı internetten en uygun ve avantajlı fiyatlarla anına satın alabilirsiniz.

 

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sompo tamamlayıcı sağlık sigortasıyla sadece 15 TL katılım payı ödeyerek anlaşmalı özel sağlık kurumlarında tedavi ve muayene olabilirsiniz.

 

Sompo Japan DASK

Dijipol.com üzerinden Sompo Japan'ın size özel hazırladığı DASK tekliflerini görüntüleyebilir ve en uygun fiyatlarla poliçenize sahip olabilirsiniz.

 

Sompo Japan Yabancı Sağlık Sigortası

Ülkemizde yabancı uyruklu kişilerin oturum izni alabilmesi için zorunlu tutulan yabancı sağlık sigortası tekliflerini anında alabilir ve poliçenizi oluşturabilirsiniz.

 

Sompo Japan Hasar Dosya Sorgulama

Hasar kaydınızın durumunu Sompo Sigorta hasar sayfasından öğrenebilirsiniz. İşlemlerinizi daha hızlı halledebilmek için hasar dosyanızın hangi aşamada olduğu Sompo Sigorta’nın hasarınız ne durumda sorgu sayfasından yaparak büyük bir kolaylık elde edersiniz.

Sompo Japan hasar dosya sorgulama işlemini yapmanız için dosya numarası veya ihbar numarası bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise T.C kimlik numaranız/vergi no/pasaport no bilgilerinizden birini girerek hasar dosya sorgu sonucunu görebilirsiniz.

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.