imagesbox

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Aileler için en önemli ve hassas konu çocuklarının sağlıdır. Özel hastane fiyatlarının yüksek olması da bu alandaki masrafı ne yazık ki artırmaktadır. Maddi anlamda çocuğunuzun sağlığını güvence altına alabilmek için ise en büyük yardımcı olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası devreye girmektedir.

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK ile anlaşması olan özel hastanelerde geçerlidir. Sadece fark ücreti ödeyerek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı

Ayakta tedavi teminatı; doktor muayenesi, röntgen, testler, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi tedavi için önemli olan süreçleri kapsamaktadır.

Yatarak Tedavi Yöntemi

24 saatten fazla yatarak gerçekleştirilen tedavileri kapsama almaktadır. Ayrıca evde bakım, tıbbi malzemeler, protez uzuvlar, ameliyatlarda poliçeye dahildir.

Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Yapılır?

Direk çocuğunuzun adına Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabileceğiniz gibi bazı seçeneklerden yararlanarak da çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Kendi adınıza ya da eşinizin adına olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçeniz mevcutsa ek prim ödemesi yaparak çocuğunuzu dahil edebilirsiniz.

Kendi adınıza ya da eşinizin adına poliçeniz yoksa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası aile poliçesi yaptırabilir ve indirim alabilirsiniz. 

Paylaş

Popular Posts

popularPosts

DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) Nedir?

07.07.2020
popularPosts

Seyahat Etmenin Psikolojik Faydaları

07.07.2020
popularPosts

Seyahate Çıkmadan Önce Yapılması Gerekenler

24.09.2021
E-bülten adresine üye olmak ister misiniz ?
left

app storegoogle play
Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.