imagesbox

Kasko Teklifi Nasıl Sorgulanır?

Kasko, aracınızın kaza geçirmesi, yanması, çalınması ya da çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu ortaya çıkabilecek zararları güvence altına alan bir sigorta türüdür. Trafik Sigortası yaptırmak zorunludur fakat kasko isteğe bağlı şekilde yapılmaktadır. Aracınızın güvence altına alınmasını sağlayan kasko, akşamları evinizde otururken sürekli camdan bakmanızı ya da aklınızın arabanızda kalmasını engelleyecektir.

Sigorta hizmeti alırken doğru bilgi, uzmanlık, deneyim gibi etkenleri göz önünde bulundurmalıyız.
Yapılan en ufak yanlışlık veya eksik teminat sigortalıyı maddi zarara uğratabilir.
Bu sebeple kasko teklifi araştırırken de konusunda uzman danışmanlar ile hizmet veren kasko sorgulama sigortalı dostu bir sistemdir.

Kasko Teklifi Sorgulamak Ne Kadar Gerekli?

Sigorta poliçesi satın almadan önce mutlaka kullanılması ve birçok sigorta şirketinin bu sistem üzerinden incelenmesi kaçınılmazdır.
Her sigorta şirketi teklif verirken araçların ve ruhsat sahibinin değişken özelliklerine göre teklif verirler. Kasko poliçe primini belirlemek bu sebeplerden dolayı değişiklik gösterir. Standart paketler olduğu gibi; hizmetinize, taleplerinize göre ek paketler alınabilir.

 

Paylaş

Popular Posts

popularPosts

DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) Nedir?

07.07.2020
popularPosts

Seyahat Etmenin Psikolojik Faydaları

07.07.2020
popularPosts

Seyahate Çıkmadan Önce Yapılması Gerekenler

24.09.2021
E-bülten adresine üye olmak ister misiniz ?
left

app storegoogle play
Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.