Kasko Teklifi Nasıl Sorgulanır? | Dijipol
Sigorta Uzmanı0850 433 0850

Kasko Teklifi Nasıl Sorgulanır?

Kasko, aracınızın kaza geçirmesi, yanması, çalınması ya da çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu ortaya çıkabilecek zararları güvence altına alan bir sigorta türüdür. Trafik Sigortası yaptırmak zorunludur fakat kasko isteğe bağlı şekilde yapılmaktadır. Aracınızın güvence altına alınmasını sağlayan kasko, akşamları evinizde otururken sürekli camdan bakmanızı ya da aklınızın arabanızda kalmasını engelleyecektir.

 

Sigorta hizmeti alırken doğru bilgi, uzmanlık, deneyim gibi etkenleri göz önünde bulundurmalıyız.

 

Yapılan en ufak yanlışlık veya eksik teminat sigortalıyı maddi zarara uğratabilir.

 

Bu sebeple kasko teklifi araştırırken konusunda uzman danışmanlar ile hizmet veren kasko sorgulama, sigortalı dostu bir sistemdir.

 

Kasko Teklifi Sorgulamak Ne Kadar Gerekli?

 

Sigorta poliçesi satın almadan önce mutlaka kullanılması ve birçok sigorta şirketinin bu sistem üzerinden incelenmesi kaçınılmazdır.


Her sigorta şirketi teklif verirken araçların ve ruhsat sahibinin değişen özelliklerine göre teklif verirler. Kasko poliçe primini belirlemek bu sebeplerden dolayı değişiklik gösterir. Standart paketler olduğu gibi; hizmetinize, taleplerinize göre ek paketler alınabilir.

Siz de kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak için; 30'dan fazla sigorta şirketinin fiyatlarını karşılaştırarak, size en uygun kasko sigortası teklifini hemen alabilirsiniz.

Paylaş

Öne Çıkanlar

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Bekleme Süresiz Doğum Teminatı

24.01.2022

Trendyol Hediye Çeki | Dijipol

31.05.2022

CarrefourSA Hediye Çeki | Dijipol

07.09.2022
Araç Plaka No
TR
TC Kimlik Numarası / Vergi Numarası
TC